بازدید از مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان شیراز

  بازدید از مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان شیراز
 
رئیس اداره بحران شهرداری شیراز، روز دوشنیه چهاردهم شهریورماه با رئیس مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان شیراز دیدار و گفت گو نمودند.
در این دیدار ،مهندس شمسایی و دکتر محسنی به اتفاق کارشناس هر دو حوزه در خصوص ضمینه های مشترک همکاری و ایجادتعامل و انعقاد تفاهم نامه با مضمون آموزشی،فرهنگی و اجتماعی و امداد رسانی به بحث و تبادل نظر پرداختند .
دراین جلسه مهندس شمسایی ،به نقش و تاثیر حمایتهای روانی افراد در مواجهه با بحران هااشاره نمود و گفت : افراد در زمان مواجهه با بحران از نظر روحی و عاطفی بسیار شکننده ، آسیب پذیر و بعضا پرخاشگر می شوند که این امر می تواند خدمات رسانی را به تعویق و تاخیر بیندازد و همین موضوع مبین حضور کارشناسان حوزه بالینی و روانشناسی در زمانهای بحران با اهداف ایجاد و برقراری آرامش روحی و روانی و تسریع در امر کمک رسانی و امداد رسانی میباشد.
همچنین دکتر محسنی رئیس مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان شیراز ضمن استقبال از پیشنهادات مطرح شده ، آماده گی خود را جهت همکار با اداره بحران شهرداری اعلام نمود و گفت :این مرکز با به کارگیری اساتید و کارشناسان با تجربه خود ، آماده هر گونه همکاری در ضمینه آموزش نیروهای عملیاتی و امداد رسانی در بحران ها،به شهروندان می باشد.
در حاشیه این دیدار ، مهندس شمسایی رئیس اداره بحران شهرداری به اتفاق همکاران خوداز مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان شیراز بازدید و از نزدیک با واحدهای مختلف این مرکز و نحوه ارائه خدمات آنها قرار گرفتند.
 ۱۴۰۱/۰۶/۱۵
منبع : اداره مدیریت بحران شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید