جلسه با معاونین اجرایی مناطق ۱۱گانه

نشست معاونین اجرایی شهرداری مناطق 11گانه
 
روز یکشنبه 18 اردیبهشت ماه ،معاونین اجرایی مناطق 11 گانه شهرداری ، در اداره بحران شهرداری تشکیل جلسه دادند.
در ابتدای این جلسه مهندس شمسایی رئیس اداره بحران شهرداری ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه و تبریک عید سعید فطربه تشریح اهمیت پیش بینی و پیش گیری که از مراحل مهم و حیاتی چهارگانه بحران می باشد پرداخت و گفت :نقش اقداماتی که قبل از وقوع بحران می توان انجام دادو و تمهیداتی را که باید در نظر گرفت ، در پیشگیری و کنترل وقوع حوادث ، همچنین کاهش میزان خسارت حاصل از بحرانها ، حیاتی و تاثیر گذار میباشد.
مهندس شمسایی گفت استفاده از تجارب افراد در حوادث گذشته ،شناسایی مکان های پر خطر در سطح شهر و منطقه ، در نظر گرفتن تمهیدات مورد نیاز ،احداث انبارها و تجهیز آنها ،عملیاتی نمودن چارت ICS ،راه اندازی کلاس های آموزشی مستمر و ...از جمله مباحثی می باشد که در دستر جلسه قرار داردو در صدد آن هستیم تا با تلاش همکاران و تعامل سایر حوزه ها شهرداری و برون سازمانی ،آنها را عملیاتی نمائیم.
در ادامه این نشست حاضرین در جلسه (معاونین اجرایی مناطق 11 گانه شهرداری)به بیان مشکلات موجود از قبیل کمبود نیروهای متخصص و اجرایی ،لزوم احداث انبارهای امدادی و تجهیزات مورد نیاز آنها، ایجاد سیل بند و گوراب در مسیر سیلابها ، شناسایی درختان پوسیده و مهار نمودن آنها ،مدیریت آبهای سطحی ،شناسایی فرونشست ها در سطح منطقه و ... پرداختند و مقرر گردید مکاتبات لازم انجام و تا زمان حصول نتیجه، پیگیری لازم ادامه یابد.
 
 ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
منبع : اداره مدیریت بحران شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید