آموزش و تربیت افراد باید جنبه کاربردی و عملیاتی داشته باشد

جلسه هم اندیشی مربیان اداره مطالعات بحران شهرداری

برگزاری جلسه هم اندیشی مربیان اداره مطالعات بحران شهرداری
 
به گزارش روابط عمومی اداره مطالعات بحران ،جلسه هم اندیشی مربیان آموزشی این اداره با حضور رئیس اداره مطالعات بحران برگزار گردید .
مربیان حاضر در این جلسه که به منظورهماهنگی ، هم اندیشی و ارتقاء کیفیت آموزش های شهروندی (کمک های اولیه و امداد ونجات ) برگزار گردید ، پیشنهادات و نظرات خود را مطرح نموده و آمادگی خود را در راستای ارتقاء کیفیت و کمیت آموزش شهروندی اعلام نمودند.
مدیر بحران شهرداری پس از شنیدن اظهارات حاضرین در جلسه گفت :آنچه که در آموزش شهروندی باید مد نظرمربیان قرار گیرد و به آن توجه ویژه بشود برگزاری کلاسهای عملی و کاربردی میباشد همچنین محتوای مطالب آموزشی باید همگام با تکنولوژی و علوم روز باشد .
مهندس دبیری همچنین گفت : به کارگیری مربیان مجرب و آموزش دیده همراه با تجهیزات و فضای آموزشی مناسب و استمرار دوره های آموزشی همراه با برگزاری مانورهای عملیاتی (رزمایش (مواردی است که از اهمیت خاصی برخوردار بوده و مهم تر از آن ، آموزش و تربیت افراد باید به گونه ای باشد که در مواقع لزوم بتوانند آموزه های خود را به صورت عملی و با روش صحیح به کار گیرند .
وی در پایان جلسه از مربیان تقاضا نمود ، با تعامل ، همکاری و جدیت بیشتر ، نسبت به گسترش دامنه آموزش شهروندی همکاری لازم را با این حوزه داشته باشند .
 ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
منبع : اداره مدیریت بحران شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۲۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید