شهردار شیراز

در مجموعه شهرداری شیراز به دنبال ارتقاء کیفیت خدمت به شهروندان و جلب رضایت آنها هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور شهردار شیراز در چهارمین برنامه افتتاح طرح محله های عمودی گفت: در مجموعه شهرداری باید به دنبال ارتقاء کیفیت خدمت به شهروندان و جلب رضایت آنها باشیم.
مهندس اسکندرپور همچنین گفت: هدف از طرح توسعه محله های عمودی ، احیای محله محوری و ارتقاء فرهنگ شهروندی متناسب با توسعه شهر است. چرا که رعایت کردن اصول فرهنگ شهروندی باعث ارتقاء کیفیت زندگی در شهر می شود.
لازم به ذکر است طرح محله های عمودی به همت سازمان فرهنگی شهرداری و به منظور ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و توجه به خصوصیات مجموعه های آپارتمانی (محله های عمودی) در سطح شهر در حال انجام می باشد که در حاشیه برگزاری آن کارشناسان حوزه های مختلف از قبیل شرکت آب و فاضلاب، اداره برق ، آتش نشانان داوطلب، اداره بهداشت شهرستان شیراز و .... حضور داشته و پاسخگوی سئوالات شهروندان بودند. همچنین کارشناسان و مربیان اداره مطالعات بحران،در راستای فرهنگ سازی  اهداف پدافند غیر عامل و مدیریت بحران در کنار سایر حوزه ها در این طرح حضور داشته و به ارائه  خدماتی از قبیل توزیع بروشور ، گرفتن فشار خون وقند خون وهمچنین دعوت شهروندان به رعایت اصول ایمنی پرداختند .۱۳۹۸/۰۴/۱۷
منبع : اداره مدیریت بحران شهرداری شیراز
بازدید ها : ۴۲۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید