جلسه توجیهی آمادگی مدیریت بحران شهرداری ویژه نوروز ۹۸

جلسه توجیهی آمادگی مدیریت بحران شهرداری ویژه نوروز 98
 
به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری شیراز، به منظور ایجاد هماهنگی و انسجام بیشتر دستگاههای اجرایی ، امدادی و عملیاتی، مدیریت بحران شهرداری تشکیل جلسه داد. این جلسه به استناد مکاتبات سازمان شهرداری ها ، مدیریت بحران استانداری و با حضور نمایندگان مناطق یازده گانه ، ادارات کل و سازمان های شهرداری  به ریاست مدیریت بحران شهرداری برگزار گردید.
در ابتدا مهندس جوکار مدیر بحران شهرداری به تشریح دستورالعمل های ارسالی سازمان شهرداریهای وزارت کشور و مدیریت بحران استانداری و بررسی  وظائف محوله شهرداری پرداخت و خواستار آمادگی کامل مجموعه شهرداری به منظور مقابله با مخاطرات طبیعی و انسان ساخت احتمالی در ایام نوروزگردید.

در ادامه ، نمایندگان حاضر در جلسه به مشکلات در سالهای گذشته اشاره نموده و با بررسی آنها و ارائه پیشنهادات خودخواستار مرتفع شدن این مشکلات بودند تا در ایام نوروز شهروندان و مسافران نوروزی از  شرایط مناسب و مطلوب تری  برخوردار گردند.

در پایان مهندس جوکار از شهروندان فهیم شیرازی و مسافران نوروزی درخواست نمود که با توجه به فرا رسیدن مراسم چهارشنبه آخر سال به توصیه های  ایمنی دستگاههای خدماتی به خصوص سازمان آتش نشانی شهرداری توجه نموده تا در روزهای پایانی سال و فرارسیدن سال نو هیچ گونه مخاطره و سانحه ای این عزیزان را تهدید ننماید.۱۳۹۷/۱۲/۲۲
منبع : اداره مدیریت بحران شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۱۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید