دیدار مدیر بحران و رئیس اداره کل بازرسی شهرداری شیراز

 
 در دیدار مدیر بحران  با رئیس اداره کل بازرسی شهرداری عنوان شد
در زمان وقوع مخاطرات ،تعامل و  هماهنگی حوزه های شهرداری با مدیریت بحران موجب تسریع درامور می شود.
 
 به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران ،مدیر بحران شهرداری و رئیس اداره کل بازرسی شهرداری با هم دیدار و گفت و گو کردند .
دراین دیدار مهندس جوکار مدیر بحران شهرداری ، ضمن تبریک انتصاب مهندس صارمی زاده به  سمت رئیس اداره کل بازرسی شهرداری گفت :همان طور که می دانیم مدیریت بحران یک حوزه ستادی است که وظیفه آن هماهنگی، آماده سازی و بسیج کلیه سرمایه های شهرداری برای به کار گیری  در چهار مرحله مدیریت بحران میباشد بنابراین بایستی کلیه حوزه ها در این راستا نقش خود را به نحو احسن ایفا نمایند .برای تحقق هر چه بهتر این امر ،اداره کل بازرسی نقش به سزا و تعیین کننده ای دارد که در این فرایند هم مدیریت بحران را یاری  نموده و هم سایر حوزه ها را هدایت نماید.
 سپس مهندس صارمی زاده رئیس اداره کل بازرسی  شهرداری شیراز گفت :با توجه به وقایع اتفاق افتاده و تجارب گذشته و نقش مدیریت بحران در مخاطرات ،ایجاد یک مدیریت واحد به منظور هماهنگی حوزه های درون سازمانی با یکدیگر و همچنین ارتباط باحوزه های برون سازمانی درافزایش سرعت روند کار و کاهش خسارات اثر گذار خواهد بود .
مهندس صارمی زاده در ادامه گفت :احداث انبارهای بحران و تجهیزات مورد نیاز آن باید بر اساس استانداردهای لازم صورت پذیرد تا در مواقع ضروری بتوان خدمات رسانی بهتری ارائه نمود. همچنین ازشناسایی کانون های خطر و بحران زا و پیش بینی تمهیدات و اقدامات لازم در آن خصوص نباید غافل شد و لازمه آن استفاده از افراد متخصص و آموزش دیده و همکاری کلیه دستگاه ها میباشد .
رئیس اداره کل بازرسی شهرداری در پایان گفت :با توجه به حساسیت موضوع ،این سازمان آمادگی دارد در کنار سایر حوزه ها و با به کار گیری ظرفیتهای موجود ، نسبت به تقویت و ارتقاء جایگاه حوزه مدیریت بحران در شهرداری همکاری نماید.
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
منبع : اداره مدیریت بحران شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۶۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید