همکاری مشترک شهرداری منطقه نه و مدیریت بحران شهرداری

اعلام آمادگی شهرداری منطقه  نه جهت همکاری با مدیریت بحران شهرداری
 
به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران ،مهندس جوکار مدیر بحران شهرداری با مهندس میرزایی شهردار منطقه نه دیدار و گفت گو نمودند.
در این دیدار مهندس جوکار به تشریح اهمیت موضوع مدیریت بحران و پدافند غیر عامل پرداخت و گفت :بر اساس تصمیمات گرفته شده در سازمان مدیریت بحران و همچنین پدافند غیر عامل کشور و با توجه به منویات مقام معظم  رهبری،ایجاد و تقویت مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در سازمانها ،دستگاه های دولتی و شهرداریها در دستور کار میباشد و وقت آن رسیده است تا با همکاری و تعامل کلیه دستگاه ها نسبت به راه اندازی و اجرایی نمودن مصوبات ابلاغی ، گام های اساسی تری برداشته شود که ما حصل آن آماده سازی وهماهنگی کلیه دستگاه ها را در برابر مخاطرات احتمالی و کاهش خسارت وارده در پی دارد.
سپس مهندس میرزایی شهردار منطقه نه ،اظهار نمود:جایگاه مدیریت بحران در شهرداری باید به سمت و سویی برود که استقلال عمل داشته باشد و مستقیما زیر نظر شهردار فعالیت نماید. همچنین آموزش همکاران  توسط این حوزه در زمینه های مختلف و به صورت تخصصی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد .
وی همچنین در خصوص اختصاص زمین و احداث انبار بحران در محدوده شهرداری منطقه نه اعلام آمادگی نمود و خواستار آن شد تا با همکاری مدیریت بحران در اجرایی نمودن آن اقدامات لازم صورت گیرد .۱۳۹۷/۱۰/۱۷
منبع : اداره مدیریت بحران شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۲۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید