احداث انبار بحران

اعلام آمادگی شهردار منطقه پنج جهت احداث انبار بحران

                                                                          اعلام آمادگی شهردار منطقه پنج جهت احداث انبار بحران
بر اساس گزارش روابط عمومی مدیریت بحران وپدافند غیر عامل شهرداری ،شهردارمنطقه پنج از احداث انبار بحران در پارک مادر استقبال وبرای همکاری در این خصوص اعلام آمادگی نمود.
بنا بر همین گزارش در جلسه ای که با حضور مدیر بحران شهرداری ،شهردار منطقه پنج و کارشناسان هر دو حوزه در محل شهرداری منطقه برگزار گردید مهندس جوکار مدیر بحران شهرداری به تشریح اهمیت موضوع مدیریت بحران و پدافند غیر عامل پرداخت و گفت :از آنجا که این موضوع تازه و بدیع میباشد ،باید به آن توجه ویژه نمود و نسبت به ارتقاءوتبیین جایگاه آن در شهرداری اقدام نمود که خود مستلزم ارتقاءسطح آگاهی و دانش مدیران در این زمینه می باشد.
وی همچنین گفت با توجه به دستورالعملهای ارسالی از سازمان پدافند غیر عامل و مدیریت بحران کشور به نکاتی از جمله هماهنگی دستگاه ها ی درون سازمانی و برون سازمانی ،تهیه و تجهیز دستگا های عملیاتی و ساخت انبارهای بحران با در نظر گرفتن استاندارد لازم تاکید نموده اند که جهت اجرایی شدن آن باید گام های سریعتری برداشت .
 در همین راستا  مهندس طهماسبی شهردارمنطقه پنج ضمن اعلام آمادگی احداث انبار بحران در یکی از بوستانهای منطقه گفت : شناسایی ظرفیتهای درونی و برونی ،راه اندازی سامانه GIS ،بهره برداری از مدیریت دانش ،هماهنگی دستگاه ها در مواقع بحران ،یادگیری و استفاده مناسب از دستگاهها و تجهیزات موجود ،لزوم مدیریت واحد در زمان حادثه و برگزاری مانور و تمرین همه از اقداماتی است که درمواقع مواجهه با بحران موجب عملکرد سریع و دقیق خواهد شد و در کاهش میزان خسارتها موثر خواهد بود. و در پایان گفت این حوزه با تمام نیرو و تجهیزات موجود ، آمادگی هر گو نه همکاری با مدیریت بحران شهرداری در زمینه های مختلف میباشد.۱۳۹۷/۰۸/۰۲
منبع : اداره مدیریت بحران شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۳۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید