تشریح برنامه و بودجه مصوب سال ۹۷ و ۹۸ پدافند غیر عامل شهرداری کلانشهر شیراز

 
                                                          تشریح برنامه و بودجه مصوب سال 97و 98پدافند غیرعامل شهرداری کلانشهر شیراز

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری،  برنامه و بودجه مصوب سال97و98پدافند غیرعامل ارسالی از سازمان پدافند غیرعامل کشور  طی جلسه ای با حضور نمایندگان پدافند غیرعامل حوزه های مختلف شهرداری، تشریح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری گفت: این مصوبه با موضوع اهداف و برنامه های سال97  شهرداری توسط سازمان پدافند غیرعامل تهیه و به شهرداران کلانشهرهای کشور از جمله کلانشهر شیراز ابلاغ گردیده و اولویت ها و سیاست های این مصوبه در سال 97 تحت عنوان ، مصون سازی زیر ساخت های حیاتی ، ارتقاء سطح آمادگی دستگاهها، فعال سازی کمیته پدافند غیرعامل دستگاههای اجرایی و.... مشخص شده است.
مهندس جوکارهمچنین گفت: در همین راستا ، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری شیراز با برگزاری جلسه ای ، اولویت ها وسیاست های این مصوبه را به سمع و نظر کارشناسان و نمایندگان پدافند غیرعامل حوزه های شهرداری رسانده و  ضروری است با حمایت شهردار شیراز و حوزه خدمات شهری و تعامل سایر حوزه ها نسبت به اجرای  این مصوبات و آمادگی هر چه بیشتر در حوزه پدافند غیرعامل گام های بلند و مثمر ثمری برداشته و نقش خود را به عنوان یکی از دستگاه های بسیار مهم در راستای تحقق رسالت پدافند غیر عامل شهرستان و استان به خوبی ایفا نماید .
  وی همچنین در پایان گفت: با توجه بدیع و جدید بودن  موضوعات این حوزه ، کارشناسان مربوطه ضمن بررسی مصوبات و سیاست های مذکور با ارائه پیشنهادات و نظرات خود ، ما را در ارتقاء و تکامل این مبحث یاری نمایند تا برنامه ها به طور کامل تری در زمان معین محقق گردد.۱۳۹۷/۰۷/۰۳
منبع : اداره مدیریت بحران شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۶۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید