توسط شهردار شیرازانجام شد

صدور احکام شهرداران مناطق و رؤسای سازمانها به عنوان مدیر بحران و پدافند غیر عامل در حوزه های مربوطه

                                       شهردار شیراز  احکام   شهرداران مناطق و  رؤسای سازمانها را به عنوان مدیر بحران و پدافند غیر عامل در حوزه های مربوطه صادر نمودند.
 مهندس اسکندرپور شهردار شیراز طی احکام جداگانه ای، شهرداران مناطق یازده گانه و رؤسای سازمانهای مختلف شهرداری شیراز را به عنوان مدیر بحران و پدافند غیرعامل حوزه خدمتی خود منصوب نمود.  در  احکام صادره شرح وظایف نامبردگان و مجموعه تحت امر  آن حوزه تشریح و به همکاری مستمر با اداره مطالعات بحران شهرداری تأکید گردیده است.
مهندس جوکار مدیر بحران شهرداری شیراز در همین خصوص گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر شیراز و قرار گرفتن آن برر روی گسل زلزله و همچنین بحران های احتمالی  دیگر مانند سیل و حریق  ، حفظ آمادگی و اتخاذ تدابیر مناسب پیشگیرانه و احتیاطی، همراه با آموزش نیروهای مجرب و دوره دیده  تخصصی و عملیاتی، از جمله اقداماتی است که باید مد نظر قرار گیرد و خوشبختانه شهردار  شیراز به این امر، تأکید نموده و نسبت به صدور احکام مسئولین حوزه های مذکور به عنوان مدیر بحران و پدافند غیرعامل اقدام نموده است.
مدیر بحران شهرداری شیراز ، همچنین از توجه خاص و تلاش های مهندس حسن پور، معاون خدمات شهری شهرداری شیراز ، جهت پیگیری صدور این احکام تشکر و قدردانی نمود و از کلیه همکاران خواست تا با همفکری و  تعامل، در راستای  تحقق این امر مهم گام های مهم و بلندتری برداشته  تا بستر مناسب جهت  ایجاد شهری ایمن  و شهرداری مجهز به تیمهای عملیاتی و اجرایی مجرب و توانمند  که در مواقع خطر با  بسیج کلیه ظرفیتها  برای مواجهه با مخاطرات و بحرانهای احتمالی  فراهم گردد.
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
منبع : اداره مدیریت بحران شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۷۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید