مدیریت بحران شهرداری برگزار کرد

کارگاه شناخت انواع حوادث

                                                                                             مدیریت بحران شهرداری برگزار کرد
                                                                                           «کارگاه شناخت انواع حوادث و سوانح»

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری ،کارگاه شناخت انواع حوادث و سوانح با  شرکت معاونین اجرایی سازمانها و مناطق برگزار گردید. این کارگاه آموزشی به صورت تخصصی وبه منظور افزایش میزان دانش شرکت کنندگان با محوریت شناخت انواع حوادث و سوانح  و اهمیت پیشگیری و آمادگی در مقابل مواجهه با بحران اشاره شد.
همچنین در این کارگاه بر ضرورت آموزش نیروهای مردم نهاد و نقش آنها در میزان کاهش خسارات جانی ومالی و ایجاد امنیت روانی در محل وقوع بحران و همچنین خسارات ناشی از عدم آگهی و توجیه شهروندان و اثرات مخرب شایعه در هنگام بحران ، انتشار اخبار ضد و نقیض و نحوه صحیح اطلاع رسانی هنگام وقوع بحران از جمله مباحثی بود که در این کارگاه بیان گردید.
مهندس جوکار مدیر بحران شهرداری در همین خصوص گفت:هدف از برگزاری این گونه کارگاه و کلاس های آموزشی ،ارتقاء میزان دانش و آگاهی و آموزش افراد در دو بخش آموزش همکاران وآموزش های مردمی   می باشد ،  تا با تربیت نیروهای مجرب و اموزش دیده از آمادگی بیشتری برخوردار باشیم.
مدیر بحران شهرداری همچنین گفت:در حال حاضر کلاس های آموزش امداد و نجات (طرح شهریاران) ویژه شهروندان با همکاری سازمان فرهنگی ،هلال احمراستان،مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی و سازمان آتش نشانی در فرهنگسرای های شهرداری در حال برگزاری می باشد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مدیریت بحران به آدرس www.shiraz.ir/bohran   مراجعه تا از برنامه زمانبندی آموزشی و نحوه ثبت نام اطلاع یابند.۱۳۹۷/۰۵/۱۶
منبع : اداره مدیریت بحران شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۸۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید