اعلام آمادگی شهرداری منطقه  نه جهت همکاری با مدیریت بحران شهرداری
 
به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران ،مهندس جوکار مدیر بحران شهرداری با مهندس میرزایی شهردار منطقه نه دیدار و گفت گو نمودند.
در این دیدار مهندس جوکار به تشریح اهمیت موضوع مدیریت بحران و پدافند غیر عامل پرداخت و گفت :بر اساس تصمیمات گرفته شده در سازمان مدیریت بحران و همچنین پدافند غیر عامل کشور و با توجه به منویات مقام معظم  رهبری،ایجاد و تقویت مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در سازمانها ،دستگاه های دولتی و شهرداریها در دستور کار میباشد و وقت آن رسیده است تا با همکاری و تعامل کلیه دستگاه ها نسبت به راه اندازی و اجرایی نمودن مصوبات ابلاغی ، گام های اساسی تری برداشته شود که ما حصل آن آماده سازی وهماهنگی کلیه دستگاه ها را در برابر مخاطرات احتمالی و کاهش خسارت وارده در پی دارد.
سپس مهندس میرزایی شهردار منطقه نه ،اظهار نمود:جایگاه مدیریت بحران در شهرداری باید به سمت و سویی برود که استقلال عمل داشته باشد و مستقیما زیر نظر شهردار فعالیت نماید. همچنین آموزش همکاران  توسط این حوزه در زمینه های مختلف و به صورت تخصصی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد .
وی همچنین در خصوص اختصاص زمین و احداث انبار بحران در محدوده شهرداری منطقه نه اعلام آمادگی نمود و خواستار آن شد تا با همکاری مدیریت بحران در اجرایی نمودن آن اقدامات لازم صورت گیرد .